ПРОГРАМИ

Для мотоциклістів, які пройшли базовий курс, або мають досвід їзди не менше трьох років. А також, для джедаїв і осіб з підвищеним рівнем мідіхлоріан в крові. На фото ви бачите мотоцикл з бічними коліщатками для тих, хто тільки починає вчитися їздити … Жарт 🙂 Це “Неваляшка” – тренувальний LAB (Lean angle bike), який дозволяє безпечно відпрацьовувати найскладніші елементи пілотування байка.

Ми – єдина мотошкола на території країн колишнього СНД, яка має на озброєнні пепелац c подібної ролер-опорою. “Неваляшка” дозволяє безпечно проходити повороти на граничних кутах нахилу, а так же тренувати екстрене гальмування і проходження поворотів на слизьких покриттях.

Курс включає в себе набір найефективніших контраварійна методик і корисні прийоми трекової їзди, екстрим-ендуро і джімхани, які можна використовувати майже на будь-якому мотоциклі.

У зв’язку з різним рівнем підготовки мотоциклістів, що надходять на цей курс, у нього немає фіксованої тривалості. Освоєння нижченаведених технік на преемлемие рівні займає від 5 до 15 двогодинних тренувань:

Переїзд перешкод (яма, відкритий люк, рейки)

-Преодоленіе перешкод з урахуванням роботи вагою

-Контруклон (не плутати з контрруленіем).

Техніка проходження поворотів з звішування

-Прохожденіе закритих поворотів, поворотів з зменшуваним радіусом.

-Протіводействіе заносу, лоусайду, хайсайду, вобблінгу

-Прохожденіе поворотів на слизьких покриттях.

-Екстренное гальмування на слизьких покриттях.

-Трейлбрейкінг.