ПРОГРАМИ

Для новачків, охочих освоїти необхідний мінімум управління мотоциклом

“Я цього хочу. Значить, це буде” © Генрі Форд

Мотоцикл дарує непередаване відчуття свободи. Але, їзда пов’язана з ризиком, оскільки райдер не захищений сталевою коробкою і подушками безпеки. Тому, для мотоцикліста життєво необхідно володіти правильними навичками їзди і постійно покращувати їх.

Для створення програми початкової підготовки, ми акумулювали досвід сотень мотоциклістів і проаналізували тисячі дорожніх ситуацій. Це допомогло створити унікальний курс навчання, який формує у новачка правильні базові навички і допомагає виробити вірні рефлекси. Одне лише це дозволяє знизити ризик аварії в 3-4 рази! Курс починається з ознайомлення з байком, його пристроєм і органами управління. Після, ми “поставимо” вам правильну посадку, вироблену школами мотополіціі США і Японії. Завдяки їй, ви зможете повністю контролювати мотоцикл в будь-якій ситуації і не втомлюватися під час багатогодинних поїздок. Далі – освоєння техніки роботи поглядом, розподіл уваги між фокусною і периферійним зором.

У початкову підготовку у нас вже включено до складного маневрування по техніці їзди мотополіцейскіх. Відпрацювавши повний комплекс вправ, ви навчитеся контролювати важкий байк в пробках і впевнено розгортатися на малих просторах. Але ж навіть багато досвідчених мотоциклісти цього не вміють! Їзда по завантаженому машинами місту стане для вас легкою і приємною.
Також, ми пішли на безпрецедентний для мотошкола крок, включивши в програму початкової підготовки техніку екстреного гальмування. Будучи мотоциклістами, ми знаємо, що відсутність цих навичок є несумісним з безпечною їздою на мотоциклі. Чи не навчити цього своїх випускників – значить не цінувати їх і не поважати себе.